Ośrodek wypoczynkowy Sikorki usytuowany jest bezpośrednio nad pięknym, 15-ha jeziorem Sikórz, na terenie ziemi dobrzyńskiej. Jest to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju z dala o miejskiego zgiełku. Położenie obiektu wśród pagórków, lasów i pól jest gwarancją udanego wypoczynku w typowo wiejskich klimatach, w kontakcie z przyrodą i wodą.

 

Ośrodek zaprasza do wypoczynku w bardzo atrakcyjnych i przytulnych 5-osobowych oraz 9-osobowych domkach letniskowych. Wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, toaleta, umywalka), kuchenkę gazowa, czajnik elektryczny, lodówkę i TV.

Dla naszych wczasowiczów mamy do dyspozycji piaszczystą plażę z dużym pomostem na wodzie, wypożyczalnię sprzętu wodnego, wypożyczalnię rowerów, plac zabaw dla dzieci, boiska, bar gastronomiczny z szerokim asortymentem artykułów spożywczych oraz alkoholi.

Istnieje także możliwość rozbicia namiotu, czy też przejażdżek wozem drabiniastym

Organizujemy również turnusy wypoczynkowe dla seniorów i emerytów. Zapewniamy niezapomniane chwile spędzone na plenerowych dancingach przy wspólnym integracyjnym grilowaniu czy też pieczeniu kiełbasek na ognisku. W pobliskim lesie jest przygotowana ścieżka zdrowia dla naszych wczasowiczów. Komfortowe warunki w domkach letniskowych, piękna okolica i czyste powietrze gwarantują wypoczynek i relaks niczym w górskim uzdrowisku.

Organizujemy spotkania imprezy okolicznościowe, uroczystości komunijne i inne, z wyżywieniem!

Poza w/w atrakcjami oferujemy szeroki wachlarz usług typowo agroturystycznych. W naszym gospodarstwie możecie Państwo zapoznać się bezpośrednio z wieloma gatunkami zwierząt gospodarskich, m.in. z naszymi owcami, a także spróbować smacznych i bardzo zdrowych produktów pochodzących bezpośrednio od naszych zwierząt (jaj, mleka, twarogu itp.).

Położenie obiektu zachęca do zwiedzania pobliskich miejscowości o charakterze turystycznym. Zachęcamy do połowu ryb (z brzegu jeziora lub z łodzi) i zbierania grzybów w pobliskich lasach. (Istnieje możliwość nabycia zezwoleń rybackich)

Sikorki to wspaniale miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, szkół, różnego typu spotkań towarzyskich, po imprezy integracyjne dla pracowników firm i instytucji, a także do organizacji np. wieczorów panieńskich i kawalerskich. Zapraszamy do wędkowania, grilowania, grzybobrania, kąpieli wodnych i słonecznych, a także do realizacji własnych pragnień i pomysłów.

 

Sikorki - ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy
Gmina Chrostkowo

Realizacja: IDcom.pl