Świadectwa rozdane

 (link otworzy duże zdjęcie)


    19 czerwca był ostatnim dniem roku szkolnego 2018/2019, w placówkach oświatowych na terenie gminy odbyły się uroczyste akademie kończące okres nauki oraz inaugurujące wakacje.

    Podczas uroczystości rozdawano świadectwa, a uczniowie, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w nauce odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe i pieniężne przyznane przez Wójta Gminy Chrostkowo. W sumie przyznano 29 nagród pieniężnych o łącznej kwocie 15 300 zł. Przedstawiciele gminnego samorządu reprezentowanego przez Wójta Gminy Mariusz Lorenca oraz przewodniczącego Rady Gminy – Patryka Chojnickiego dziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich pracę i wychowanie młodego pokolenia, a uczniom gratulowali osiągniętych wyników w nauce jak również osiągnięć sportowych, działalności artystycznej, sukcesów w konkursach przedmiotowych oraz olimpiadach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

    Wakacje to czas wypoczynku i regeneracji sił po pracowitym roku szkolnym. Życzymy Wam samych słonecznych dni, ciekawych przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie także o zachowaniu rozwagi, aby te wakacje były przede wszystkim bezpieczne.

Opublikowano: 24 czerwca 2019 13:54

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 381

Gmina Chrostkowo

Realizacja: IDcom-jst.pl