Pracownicy Urzędu Gminy Chrostkowo odznaczeni Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę

 (link otworzy duże zdjęcie)

   Troje pracowników Urzędu Gminy Chrostkowo zostało odznaczonych Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę.

   Na podstawie ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach nagrodą za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w Służbie Państwa jest medal za Długoletnią Służbę. W zależności od stażu pracy wyróżnić można: Medal Złoty – za przepracowanie 30 lat, Medal Srebrny – za 20 lat pracy oraz Medal Brązowy za osiągnięcia 10 – letniego stażu pracy.

   Proces nadawania medali dla pracowników Urzędu Gminy, którzy charakteryzowali się minimum 30-letnim stażem pracy rozpoczął się w lipcu 2019 roku. Zwrócono się wówczas z wnioskiem o odznaczenie siedmioro pracowników Urzędu Gminy.

   Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 października 2019 roku Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczeni zostali następujący Pracownicy:

- Pani Małgorzata Zalewska
- Pan Wiesław Grabarczuk
- Pan Waldemar Kuberski

18 listopada, podczas obrad XI Sesji Rady Gminy Chrostkowo dekoracji odznaczonych dokonał Wicewojewoda Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Józef Ramlau. Gratulacje odznaczonym złożyli także Pani Aneta Jędrzejewska – Członek Zarządu Województwa oraz Pan Mariusz Lorenc – Wójt Gminy Chrostkowo.

Opublikowano: 20 listopada 2019 09:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 925

Gmina Chrostkowo

Realizacja: IDcom.pl