Studia podyplomowe w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku szansą na poszerzenie kwalifikacji zawodowych.

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

W dzisiejszych czasach kluczem do samorealizacji i zapewnieniem sobie stabilnej przyszłości zawodowej na rynku pracy jest zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności oraz poszerzanie swoich kwalifikacji zawodowych. Studia podyplomowe prowadzone
w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku skierowane są dla osób z wykształceniem wyższym, które chcą doskonalić się zawodowo, poszerzać swoje horyzonty, aktualizować bądź zdobywać nową wiedzę praktyczną oraz dla tych, którzy planują zmianę profilu zawodowego lub przekwalifikowanie się.

            Włocławska uczelnia proponuje swoim kandydatom bogatą ofertę studiów podyplomowych (ponad 20 różnych kierunków z obszaru nauk społecznych, humanistycznych i ścisłych), promując jednocześnie idee kształcenia przez całe życie. Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa jeszcze do 18 października 2019 roku.

Ukończenie studiów podyplomowych to szansa na zwiększenie swojej mobilności na rynku pracy, który jest coraz bardziej wymagający. Pracodawcy cenią pracowników, którzy inwestują w swój rozwój, kończąc dodatkowe studia podyplomowe czy uzyskując certyfikaty. Oferta kierunków studiów podyplomowych w PUZ we Włocławku jest obecnie niezwykle szeroka, odpowiadająca na potrzeby rynku pracy. Jeśli poszukują Państwo nowych możliwości zawodowych, chcą dalej rozwijać swoją wiedzę w danym obszarze lub myślą Państwo o podjęciu nowej pracy, warto rozważyć decyzję o dalszej edukacji.

 

Nowości w ofercie studiów podyplomowych

 

W roku akademickim 2019/2020 uczelnia wprowadziła szereg nowych kierunków studiów podyplomowych, skierowanych zarówno do specjalistów kadry pedagogicznej (m.in. Edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika oraz wspomaganie rozwoju i edukacja uczniów ze spektrum autyzmu, Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna, czy Logopedia),  jak również dla osób, które są zainteresowane zdobyciem nowej specjalizacji m.in. w dziedzinie administracji  i zarządzania (Administracja i zarządzanie czy Kadry i płace w praktyce), rachunkowości (Podstawy rachunkowości z certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Rachunkowość i controlling) czy ochrony danych osobowych (Inspektor Ochrony Danych Osobowych).

 

Kwalifikacje Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Absolwenci studiów podyplomowych ,,INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH” uzyskują kwalifikacje wymagane dla Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu obowiązujących i planowanych rozwiązań prawnych dotyczących szeroko pojętej ochrony danych osobowych. Studia podyplomowe skierowane są do kadry zarządzającej, osób odpowiedzialnych za tworzenie systemów ochrony danych osobowych oraz pracowników, którzy przetwarzają dane osobowe w ramach swoich czynności służbowych, osób pełniących funkcje Inspektora Ochrony Danych jak również do osób, które zamierzają  podjąć pracę w tym obszarze.

 

Zniżki dla uczestników

Podejmując studia podyplomowe w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku kandydaci mogą liczyć na specjalne zniżki w zakresie opłaty za studia.

 30% - w przypadku podjęcia nauki równocześnie na dwóch rodzajach studiów podyplomowych (30 % wartości opłaty niższej jednego rodzaju studiów)

20% - dla absolwentów PUZ we Włocławku 

10% - dla osób skierowanych przez zakład pracy (minimum 3 osoby z jednego zakładu pracy)     

10% - w przypadku dokonania jednorazowej wpłaty za cały cykl studiów

 

Na studiach podyplomowych PUZ we Włocławku nie pobiera opłaty rekrutacyjnej i wpisowej!

 

Studia podyplomowe są niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem, żeby zdobyć zatrudnienie w zawodach o wąskich specjalizacjach, w których brakuje ekspertów. Szansą na uzyskanie dodatkowych kwalifikacji i zdobycie lepszej pracy są właśnie studia w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Nie czekaj. Zapisz się już teraz.

 

Więcej informacji na stronie Centrum Studiów Podyplomowych PUZ we Włocławku: http://cspidz.pwsz.wloclawek.pl/

 

Opublikowano: 08 października 2019 11:26

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 678

Gmina Chrostkowo

Realizacja: IDcom.pl